Ödemiş Kaymakamlığı yerel seçimlerde mahalle muhtarı seçilen muhtarlara "Hizmet İçi Eğitim" semineri düzenledi.
        Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret DAYIOĞLU, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra düzenlenen toplantıyla seçilen mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
        Toplantının devamında İçişleri Bakanlığı emirleri doğrultusunda 4541 sayılı Şehir ve Kasabalarda Mahalle Muhtar ve İhtiyar Heyetlerinin Teşkiline Dair Kanun ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde Ödemiş Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünce hazırlanan hizmet içi eğitim semineri gerçekleştirildi.
 
        Seminerin açılış konuşmasını yapan Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret DAYIOĞLU, Mahalli İdareler Seçimlerinde seçimi kazanan muhtarları kutladı. Mevzuatla ilgili kısa bir bilgilendirme yapan Kaymakam DAYIOĞLU, seçimin artık bittiğini, muhtarların tüm mahalle halkını kucaklamaları gerektiğini, Kaymakamlıkkapısının tüm mahalle muhtarları ve halka açık olduğunu belirterek muhtarlara görevlerinde başarılar diledi. Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mahmut YENİAY, tarafından hazırlanan ve sunumu yapılan hizmet içi eğitim seminerine tüm mahalle muhtarları katılırken, seminerin yanı sıra mahallelerle ilgili sorunlar dile getirilirken, ilgili kurum amirlerince yapılabilecek işlemler ve çözüm önerileri üzerinde duruldu.