İLÇEMİZ TELEFON REHBERİ

       
        KAYMAKAM

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Kaymakam

 Celil ATEŞOĞLU

5453150

 

                       
  GARNİZON KOMUTANI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Askerlik Şube Bşk

Yzb. Fatih Uğur KOŞTAN

5448993

 

         
          İLÇE BELEDİYE BAŞKANI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Belediye Başkanı

A.Mahmut BADEM

5449097

 

             
   CUMHURİYET BAŞSAVCISI-BARO TEMSİLCİSİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Cumhuriyet Başsavcısı

Celal TEKİN

       5444412

2

Ödemiş Barosu Tems.

Erdem BOYACI

       5452111

 

     
 İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

İlçe Emniyet Md.

Fatih KİREMİTÇİ

5448995

2

İlçe Jandarma Kom.

Yzb. Mustafa HÜYÜKTEPE

5440384

 

          ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

E.Ü Ödemiş Sağlık Yüksekokul Müdürü

Prof. Dr. Esin ÇEBER TURFAN 

5443450

2

    E.Ü Ödemiş Meslek       Yüksekokul Müdür 

Prof. Dr. Şafak CEYLAN

5453272

 

         
        HAKİMLER-SAVCILAR-NOTER

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Cumhuriyet Başsavcısı

Celal TEKİN

5449088

2

Ağır Ceza Mah.Başkanı

Dr. Mert GÜMÜŞAY

5444413

3

Cumhuriyet Savcısı

Erman TAŞGIN

5449088

4

Cumhuriyet Savcısı

Ümit KAYA

5449088

5

Cumhuriyet Savcısı

Hasan BİLİCİ

5449088

6

Cumhuriyet Savcısı

Erdem EROĞLU

5449088

7

Cumhuriyet Savcısı

Recep KORKMAZ

5449088

8

Cumhuriyet Savcısı

Bülent ÇELEBİ

5449088

9

Cumhuriyet Savcısı

Suzan YILDIRIM

5449088

10

Cumhuriyet Savcısı

Serdar KARATAŞ

5449088

11

Cumhuriyet Savcısı

Mehmet ASMAOĞLU

5449088

12

İcra Mah. Hakimi

Neslihan BİLİCİ

5449088

13

Kadastro Mah. Hakimi

Hüseyin DENİZ

5449088

14

Ağır Ceza Mah. Hakimi

      Emine Selma ÇELEBİ

5449088

15

Ağır Ceza Mah. Hakimi

Ali KOZAN

5449088

16

Sulh Ceza Hakimi

Güneş TOPAL

5449088

17

Sulh Hukuk Mah. Hakimi

Orhan Yavuz OKUR

5449088

18

4.Asliye Ceza Mah. Hakimi

Murat KURT

5449088

19

3. Asliye Ceza  Hakimi

Tuna TEKİN

5449088

20

2. Asliye Ceza Mah. Hakimi

Pınar ÇİRÇİ

5449088

21

1.Asliye Ceza Mah. Hakimi

Hasan ÖZDEMİR

5449088

22

1.Asliye Hukuk Mah. Hakimi

Halit ASLAN

5449088

22

2.Asliye Hukuk Mah. Hakimi

Erkan ATAMAN

5449088

23

Cezaevi Müdürü

Hüseyin KARA

5460125

24

1.İcra Müdürü

Hakan ALBAYRAK

5452217

25

2.İcra Müdürü

Necla TUZCU

5452217

26

1.Noter

Namver BAKLAN

5432491

27

2.Noter

Nursel BAYRAK

5448736

28

3.Noter

Ayla Yılmaz BEKTAŞ

5448282

 
 
  İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

AK Parti İlçe Başkanı

Halil DEMİR

5459292

 

                                           
  ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı

Nazan DÖNMEZ

5434692

 

                                           
DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı

Halil DEMİR

5459292

1

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı

Nazan DÖNMEZ

5434692

3

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Bşk

İsmail POYRAZ

5451279

4

Demokratik Sol Parti İlçe Bşk

 

5448723

5

Demokrat Parti İlçe Bşk.

Mesut AKBAY

5453522

6

Büyük Birlik Partisi İlçe Bşk

Yalçın DUMAN

05512105556

-7

Saadet Partisi İlçe Başkanı

Şahap BOZKURT

05372905941

8

Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı

Kazım ÇETİN

5461279

9

Hak ve Eşitlik Partisi

Hasan YÜCER

05326250803

10

İşçi Partisi

Basri TURAN

05467346837

11

Millet Partisi

Kamil PINAR

05065086464

12

Türkiye Komünist Partisi

Haldun TURAN

05547885240

13

Özgürlük ve Dayanışma Partisi

Tahir BULUT

05056624533

14

Anadolu Partisi

Aysun AYDINOĞLU

0541 5578513

15

Halkların Demokratik Partisi

İsmail BIYIKLI

05362661728

16

Millet ve Adalet Partisi

Şerife YANCARLI

05335206073

17

Merkez Parti

İsa ÇAY

05323150588

 
                                                     
                                                                  BAŞBAKANLIK MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

İlçe Müftüsü

Sabahattin KESTİ

5449111

 

                   
    AİLE VE SOSYAL POLİTİKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Sosyal Yar.Vakfı Md. Vk.

Özkan SOLMAZ

5443755

 

                             
   ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Tapu Müdürü

Ethem YALÇIN

5442826

2

Kadastro Bir.Yetkilisi

Özgür ŞEN

5448929

 

                   
ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Gediz Elektrik Dağ. A.Ş. İlçe Yöneticisi

Dursun PALAMUT

5450983

2
Gediz Elektrik Parekende Satış A.Ş. Bölge Sorumlusu         Aslı DENİZ
5995567 

 

                                     
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü

Cafer CEBECİ

5442762

 

                         
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Gıda,Tarım ve Hay.İlçe Md.

İbrahim ALTINTAŞ

5451503

 

                                               
  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

İlçe Yazı İşleri Md.

Mahmut YENİAY

5453150

2

İlçe Nüfus Müdürü

Mehmet ŞIK

5442651

 

                                 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Müze Müdürü

Feride KAT

5451184

2

İlçe Halk Kütüphanesi Md.

Sevda TALU

5444754

 

                                           
  MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Vergi Dairesi Müdürü

Ümit AĞDACI

5454895

2

Malmüdürü

Sevgi YILMAZ

5453507

 
                                       
  MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Milli Eğitim Müdürü

Murat İÇEL

5444888

3

Milli Eğitim Şube Md.

Hasan ÇORAK

5444888

4

Milli Eğitim Şube Md.

Yakup ÇAKIR

5444888

5

Milli Eğitim Şube Md.

Erdal YALÇIN

 

5

Halk Eğitim Mer.Md.

Mehmet BAKIRLI

5449110

6

Mesleki Eğitim Mer.Md

Zafer YENER

5453127

7

Öğretmenevi Müdürü

Fedai KOZAN

5442411

8

Rehberlik Araş. Merkezi Müdürü

Gürsel ÇALICIOĞLU

5455070

9

Ödemiş Anadolu Lisesi Müdürü

Erdal GÖRKEN

5452118

10

Zübeyde Hanım Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü

Murat TAŞBAŞI

5452123

11

İmam Hatip Ortaokulu Müdür V.

Şerif ÇIRAK

5453883

12

Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü

Osman DEDELER

5452993

13

Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi Müdürü

Muammer UYSAL

5463161

14

Prof.Dr. Muzaffer Kula Lisesi Müdür V.

Çağrı ERİŞ

5431249

15

İlkkurşun M.T.A.L. Müdür V.

Habil SERT

5461659

16

Ticaret Odası Anadolu Lisesi Müdürü

İlhan KOCA

5315415

17

Ödemiş Fen Lisesi Müdürü

Bekir DÖKMECİOĞLU

5461611

18

Ödemiş Ortaokulu Müdürü

Ersin EROL

5451511

19

Hatipoğlu Mustafa Erdem İlköğretim Okulu Müdürü

Sebahattin AZEROĞLU

5445145

20

Özdemir Atasoy İlkokulu Müdür V.

Ali ŞİMŞEK

5441003

21

Anafartalar İlkokulu Müdürü

Orhan PINARTAŞI

5461900

22

Atatürk İlkokulu Md.

Yılmaz PULCU

5451264

23

Cumhuriyet Ortaokulu Müdür 

Fahri CEYHAN

5451329

24

Çapacızade İlkokulu Müdür V.

Ayhan SÜMENGEN

5444760

25

50.Yıl Ortaokulu Md.

Hasan BOYRAZ

5456348

26

İnönü İlkokulu Md.V.

Ayşe SOYSAL

5446358

27

İstiklal İlkokulu Müdür V.

Mustafa GÜDER

5451270

28

İmam Hatip Anadolu Lisesi Müdürü

Selahattin ÖZBUDAK

5452441

29

Zafer İlkokulu Müdürü

Sami KESKİN

5451763

30

3 Eylül YİBO Okulu Müdürü

Mustafa SARI

5431272

31

Hatipoğlu Hasan Erdem İlköğretim Okulu Müdür V.

Mehmet CUMA

5443915

32

80.Yıl Efe İlkokulu Müdür V.

Ayhan İNAN

5451512

33

Ödemiş Anaokulu

Mahmut ALTAY

5457742

 

                                         
  SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

İlçe Sağlık Müdürü

Dr. Sevgül BARIŞ

5451187

2

Devlet Hastanesi Başhekimi (Santral)

 

5445113

3

Ödemiş Devlet Has.Yöneticisi Vekili

Dr.
Ömer KOÇAK

5446111

4

Toplum Sağlığı Merkezi

Dr. Yelda ÖZTÜRK ÇAĞRICI

5451187

5

Kızılay Kan İstasyonu Tabibi

Dr. Osman CENGİZ

5448851

6

Halk Sağlığı Lab.

Kimy. Tülay ŞERMET

5447342

 
         
  ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

TCK. 21. Şube Şefi

Hasan BAL

5451301

2

Telekom Müdürü

Özkan GÜNDÜZ

5453939

3

PTT Müdürü

 Yasin AÇIKYÜZ 

5448400

4

TCDD Gar Şefi

Osman AKTAŞ

5451498

 

                               
  ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Ödemiş İşletme Şefi

Haldun DERECİK

5452147

2

Gölcük İşletme Şefi

Haldun DERECİK

5452147

3

Beydağ İşletme Şefi

Haldun DERECİK

5452147

4

Bayındır İşletme Müd.

Hasan SARITAŞ

5452147

 
                                         
   KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Ziraat Bankası Ödemiş Girişimci Dinamik Şb.Müdürü

İnanç Zafer YILMAZ

5448682

2

Ziraat Bankası Ödemiş Şb. Müdürü

Mehmet Zeki YAKUT

5451139

2

Halk Bankası Müdürü

Ali ORHAN

5449090

3

Vakıfbank Müdürü

Recep YAMİNOĞLU

5448642

 
                                           
  MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLERİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Ticaret Odası Başkanı

Rıfat ERİŞ

5431168

2

Ticaret Odası Meclis Bşk.

Alim KORKMAZ

5431168

3

Ticaret Borsası Başkanı

A.Latif AKA

5451378

4

Ticaret Borsası Meclis Başkanı

Turgut AKIN

5451378

4

Esnaf Kefalet Koop.Başkanı

Turgut USLUCA

5431310

5

Harita ve Kadastro Müh.Odası Başkanı

Ali ÇALIŞIR

5448797

6

S.S.129 Nolu Pamuk Tsk.(TARİŞ)

Halil İbrahim ÇAYLIOĞLU

5449113

7

Tarım Kredi Koop. Müdürü

Şevket KARAYEL

5441329

8

Şoförler Odası Başkanı

Tahir SILAY

5444622

9

Sarraflar Saatçiler Kuy.Buj.Odası Başkanı

Şerif NAZ

5448850

10

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı

Nihat KAHYA

5447071

11

Madeni İşler Odası Başkanı

Erol NOKTA

5452821

12

Berberler Kuaförler Odası Başkanı

Necati GÜLGEN

5445453

13

Gıda Maddeleri Odası Bşk.

Sami GÖRGEN

5450903

14

Ayakkabıcılar Odası Bşk.

M.Ali KÖKSOY

05322346725

15

Mimarlar Odası Başkanı

Münir BEZMEZ

5457373

16

Mali Müşavirler Muh.Odası Başkanı

Sabri DİKEN

5442681

17

Ziraat Odası Başkanı

Ahmet KOCAAĞA

5448643

18

Çiftçi Malları Koruma Bşk.

Abdullah UYANDIRAN

5431042

19

İnşaat Odası Temsilcisi

Ufuk AYKOL

 

 
                                                     
 YEREL BASIN MENSUPLARI

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Yerel Güç Gazetesi

Dilek Acar ÖZDEMİR

5448747

2

Yerel Güç Gazetesi

Hatice ÇAVDAR

5448747

3

Yerel Güç Gazetesi

Nazif HARUPÇU

05052467185

4

Küçük Menderes Gazetesi

Şükran BERBER

5454309

5

Küçük Menderes Gazetesi

Kerem KARAMANLIOĞLU

5454309

6

Cephe Gazetesi

Ali Tutku KAYTARAN

05325797899

7

Kent Gazetesi

Cemal SARI

5449376

8

Yeni Ödemiş Gaz.

Ali Tutku KAYTARAN

05413846696

9

Radyo Remix

Rasih BOZULU

5453216

 
 
                                           
                                                              ULUSAL BASIN TEMSİLCİLİKLERİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Anadolu Ajans Ödemiş Temsilcisi

Dilek Acar ÖZDEMİR

5442235

2

Cumhuriyet Gazetesi Ödemiş Temsilcisi

Nuri ERDAL

05364701294

3

Hürriyet ve Milliyet Ödemiş Temsilcisi

Yüksel BALCI

0535 973 39 13

4

Kanal 35 ve EGE Tv Ödemiş Temsilcisi

Yüksel BALCI

0535 973 39 13

5

Türkiye, Akşam Gaz. İhlas ve TRT Haber Ajansı Ödemiş Tem.

Turgay KONURALP

0532 745 09 05

6

Yeni Asır Temsilcisi

Başar UÇAR

0530 781 24 58

7

Habertürk Ödemiş Temsilcisi

Hatice ÇAVDAR

0555 765 38 29

 
                                                       
                                                                            ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Akbank Müdürü

Zuhuri KIZMAZ

5443155

2

Anadolu Bankası Md.

Barış KELEBEK

5445454

3

Denizbank Müdürü

İbrahim NURSAL

5448500

4

Finansbank Müdürü

Levent SALIŞ

5457701

5

Garanti Bankası Md.

Taner BAŞOL

5450835

6

İng Bank Müdürü

Ümit ÇALIŞKAN

5453117

7

İş Bankası Müdürü

Cemalettin AYDOĞAN

5442285

8

Şekerbank Müdürü

Hakan BİLGİN

5450028

9

Teb Müdürü

Ufuk CAN

5453060

10

Yapı Kredi Bankası Müdürü

Ferhat ASLAN

5450101

     11       Kuveyt Türk Katılım          Bankası Müdürü          Hüseyin ÜNLÜ        5085505

 

                                           
                                                             KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER

Sıra NO

Unvan

Ad-Soyad

Tel 0(232)

1

Türk Hava Kurumu Şube.Bşk.

Celal ZEYBEKOĞULLARI

5431151

2

Kızılay Derneği
Şube Bşk.

Rıfat BOYACIOĞLU

5448851

3

Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Bşk.

Selami SÖNMEZ

5446801

4

Muhtarlar Derneği
Şube Bşk.

Nihat SAVURAN

5451413

5

Yardım Severler Derneği Şube Bşk

Saliha VARIŞ

5440170

6

Verem Savaş Derneği
Şube Bşk

Mehmet ÇİFTÇİ

5453344

7

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şube Bşk.

Ömer AKŞAHAN

5457071

 
 
 
                                             İLÇEMİZDEKİ DİĞER DERNEKLER

1

Verem Savaş Derneği

Mehmet ÇİFTÇİ

05333355188

2

Türk Hava Kurumu Ödemiş Şubesi

Celal ZEYBEKOĞULLARI

05076199011

3

Türkiye Kızılay Derneği Ödemiş Şubesi

Rıfat BOYACIOĞLU

05326142354

4

Ödemiş Park Kulübü Derneği

HÜSEYİN ÇUKUR

05324659151

5

Ödemiş Belediyespor Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği

Halil GÜLER

05395280351

6

Yeniceköy Kuran Kursu Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Sakip KAHRAMAN

05345197723

7

Ödemiş Talebelere Yardım Ve Koruma Derneği

Zeynel GÜMÜŞ

5444975115 5382612828

8

Din Görevlileri Yardımlaşma Derneği

Ömer YANIK

05325473004

9

Zeytinlik Gölcük Kuran Kursu Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Hakkı BAŞTÜRK

05364106632

10

Ödemiş Adagüme Camilerini Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Tevfik ALTINMELİK

05079964444

11

Kaymakçı Bucağı Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Nazım BALCILAR

05376338227

12

Ödemiş Avcılık Atıcılık Amatör Balıkçılık Ve Gençlik Spor Kulübü Derneği

İbrahim ERKOÇ

05369454999

13

Ödemiş Cumhuriyet Mahallesi Camii Onarma Ve Güzelleştirme Derneği

Halil EKER

5353613884-05324915342

14

Ödemiş Halk Sağlığını Koruma Ve Sağlık Sitesi Yaptırma Derneği

Muzaffer ÇAKIR

05309624011

15

Ödemiş Kayaköy Camiilerini Onarma Ve Güzelleştirme Derneği

Emin PEKER

05388466565

16

Ödemiş Kültür Sanat Eğitim Ve Sportif Hizmetleri Destekleme Ve Geliştirme Derneği

Erdem DERYA

05545336435

17

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Ödemiş Şubesi

Saliha VARIŞ

05326943484

18

Ödemiş Kurs Ve Okul Talebelerine Yardım Derneği

Halil KORKUT

5069310682 5322426658

19

Ödemiş İlkkurşun Efelerini Anma Ve Yaşatma Derneği

Zafer GÜRATEŞ

05369878931

20

Ödemiş Polis Hizmetlerini Geliştirme Ve Destekleme Derneği

Çoşkun ACAR

05326112443

21

Ödemiş Sanayii Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Mustafa KARAMAN

05322231547

22

Ödemiş Konaklı Altınova Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği

Murat BALCI

05346591558

23

Ödemiş Musiki Derneği

Mehmet ÇAY

05323567027

24

Kerpiçlik Köyü Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Osman ERTOP

05389330252

25

Bıçakçı Köyü Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Bülent CANDAN

05327230631

26

Türkiye Muhtarlar Derneği Ödemiş Şubesi

Nihat SAVURAN

05372281938

27

Sanat Severler Derneği

Tahir ATİK

05057504318-

28

Atatürkçü Düşünce Derneği Ödemiş Şubesi (Add)

Selami SÖNMEZ

05054008306

29

İmam Birgivi Kültür Sanat Eğitim Okul Ve Öğrencilerine Yardım Derneği

Fahrettin KANAT

5353283902

30

Konaklı Kasabası Devecileri Ve Turizmi Geliştirme Derneği

İbrahim GÖNEN

05425514407

31

Ödemiş Kanarya Sevenler Derneği

Mutlu IŞIKTAŞ

05063889999

32

Ödemiş Genç İşadamları Derneği (Ögiad)

Şerif Ali GÜVEN

05324141426

33

Kaymakçı Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği

Aysun Ahmet BALCILAR

 

34

Ödemiş Eczacı Teknisyenleri Derneği

Arif UZBASAN

05332149607

35

Küçük Menderes Havzası Koza Hareketi Derneği

İsmail CAN

5058443489-05425264681

36

Ödemiş Tüm Emekliler Esnaf Ve Sanatkarlar Yardımlaşma Dayanışma Derneği

İsmail ÖNCEL

05327368573

37

Ödemiş Zabıta Hizmetlerini Geliştirme Derneği

Ali AKAR

05323948916

38

Ödemiş Pamuk Üreticileri Derneği

Mustafa EKTİR

05356643050

39

Kaymakçı Avcılar Ve Atıcılar Derneği

Aziz ÇINAR

05074006104

40

Ödemiş Karpuz Üreticileri Derneği

Ali KILIÇ

05532423933

41

Ödemiş Emniyet Spor Kulübü Derneği

Talip ÖRS

05363824992

42

Fenerbahçeliler Derneği

Levent ERGİN

05352790494

43

Ödemiş İlçesi Küçükören Köyü Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

HAMİT KURŞUN

5362047685-05327768012

44

İlkkurşun Kafkas Kültür Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği

Levent DİRİK

05303141213

45

Ödemiş Yerel Yönetim Çalışanları Sosyal Yardımlaşma Derneği

Nihat EMEN

05353313684

46

Ödemiş Emniyet Havacılık Kulübü Derneği

Günay ÖNDER

05324152445

47

Ödemiş İlçesi Köseler Köyü Camii Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

İbrahim YAYLA

05427318057

     48 Ödemiş Beşiktaşlılar Derneği          Mehmet BAYSAL        05058176458

49

Ödemiş Ve Küçük Menderes Köyleri Kalkındırma Kültür Yardımlaşma Derneği

Halil YURDAŞAN

05332940897

50

Ödemiş Yardıma Muhtaç Psikiyatri Hastalarına Yardım Derneği

Ali KEKE

05324368714

51

Ödemiş Rahvan At Yetiştiricileri Ve Binicilik Spor Kulübü Derneği

Ömer Arif ÖZÇIRAK

05414727275

52

Ödemiş Tarım Ve Hayvancılığı Araştırma Geliştirme Derneği

Çoşkun DEMİR

05336569032-05333772933

53

Ödemiş Tenis Ve Dağcılık Spor Kulübü Derneği

Karaca SİPAHİOĞLU

05322239510

54

Ödemiş Bademli Eğitim Kültür Tanıtım Ve Sosyal Yard.Dayanışma Derneği (Bader)

Mustafa EMİR

05376179512

55

Kardelen Eğitimcileri Derneği (Ked)

Bünyamin ALTAN

05052175430

56

Ödemiş Muhtarlar Derneği

Nihat SAVURAN

05372281938

57

Hanımeli Eğitim Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Serkan ÜNAL

05324175103

58

Ödemiş M Tipi Kapalı-Açık Ceza İnfaz Kurumu Spor Kulübü Derneği

Bayram URAL

05334769977

59

Efe Zihinsel Bedensel İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği

Ozan UVAÇİN

05466338000

60

Gülce Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği

Filiz ŞAŞMAZ

05057506455

61

Saber Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği

Özgür YILDIRIM

5327273928

62

Ödemiş Anadolu Gençlik Halk Oyunları Top.Kültür Ve Dayanışma Derneği

Füsun ESER

05335110141

63

Ödemiş Tüm Din Adamları (Tüdiad)

Mesut EKMEKÇİ

05367292632-05427813369

64

Ödemiş Kafkas Kültür Derneği

İshak TANRIKULU

05443559431-05434302835

65

Ödemiş Deveciler Ve Deve Güreşi Sevenler Kültür Ve Dayanışma Derneği

Niyazi SERDAR

05325180541

66

Genç Efe İzcilik Gençlik Eğitim Ve Spor Kulübü Derneği

Hasan DİKER

05067326091

67

Ödemiş Gökkuşağı Sanat Kültür Ve Eğitim Derneği

Ayhan SAVRAN

05055116481

68

Çay Ocağı Ve Kahvahane İşletenler Eğitim Ve Dayanışma Derneği

Turan UYAR

05448363950

69

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ödemiş Şubesi (Çydd)

Ömer AKŞAHAN

05065872714

70

Birgi Beldesi Eğitim Kültür Ve Turizm Derneği

M.Cumhur ŞENER

05332163312

71

Eğitim Ve Kalkınmanın Yaygınlaştırılması İçin Uluslararası Merkez Derneği

Tahsin KIRKAR

05373008340

72

Bademli Avcılar Derneği

Süleyman DURMZ

05352752421

73

Ödemiş Camiilerini Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Nedim AYYILDIZ

05307463034

74

Pazarcılar Ve Esnaflar Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği

Rasim HATİPOĞLU

05365165551

75

Ödemiş Roman Kültürünü Araştırma Geliştirme Yard. Ve Day. Derneği (Ödrom)

Veli UZUNBOY

5334786509-05324469330

76

Çaylı Rahvan Atları Binicilik Ve Yetiştiricilik Spor Kulübü Derneği

Fethi EKŞİ

05327632531

77

Ödemiş Gençlik Spor Kulübü Derneği

Tuğrul DEVECİ

05052580433

78

Ödemiş Geleneksel Sanatlar Derneği (Ögesad)

Mehmet KAMER

05059576006

79

Ödemiş Muhabbet Bilim Kültür Ve Sanat Derneği

Mehmet ERGİN

05327219848

80

Ödemiş İmam Hatip Lisesi Ve Mezunları Derneği (Ödihad)

İsmail GÜLŞEN

05057063322

81

Ödemiş Kültür Ve Araştırma Derneği (Ökad)

Turan ÖZBABA

05054548801

82

Ödemiş Avcılar Derneği

Kaan GÜNGELEN

05325812212

83

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ödemiş Şubesi (Tümgazider)

Selahattin AKTAŞOĞLU

05079217802

84

Memba Memur Derneği (Memba-Der)

Fatih DADAŞ

05052771242

85

Ülkücü İşçiler Derneği Ödemiş Şubesi

Ali ATAR

05447793798

86

Ödemiş Motor Sporları Kulübü Derneği (Ömskd)

İsmail YEŞİL

05325764757

87

Ödemiş Kanatlı Kümes Hayvanları Yetiştirme Ve Yaşatma Teşvik Derneği

Mehmet DİZEL

5373552952-5330262490

88

Ödemiş İzciler Derneği

Kemal AÇIKEL

5384609212-5427204598

89

Ödemiş Zihinsel Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneği

Serpil Aksoy BAŞTÜRK

05434343963

90

Ödemiş Efeler Rahvan At Yetiştiricileri Ve Binicilik Spor Kulübü Derneği

Ramazan KATIRCIOĞLU

05322396457

91

Ödemiş Kanser Hastaları Yardım Sevgi Ve Dayanışma Derneği

Ayla Yılmaz BEKTAŞ

05079950234

92

Dünya Koleji Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği

Engin ESMER

5058544652-5058179080

93

Demirdere Mahallesi Kalkındırma Güzelleştirme Cami Lojman Yaptırma Ve Yaşatma Derneği

Muammer KIRICI

05364060509

94

Hanımeli Eğitim Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Rezzan ÖNAL

05302344546

95

Gazi Umurbey Mehteran Sevenler Ve Kültürü Yaşatma Derneği

Fatih OK

05349643031

96

Ödemiş Balkan Boşnak Kültürü Dostluk Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Hikmet AY

05054644201

97

Ödemiş Kanatlı Kümes Hayvanları Yetiştirme Ve Tanıtma Derneği

Metin AKYÜREK

05418917634

98

Ödemiş Gençlik Hizmetleri Spor Derneği

İsmail BİRLİK

05444422774

99

Türkiye Emekliler Derneği Ödemiş Şubesi

Ali SOLAR

05379754862

100

Mahalli İdarelerle Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Ali PALTA

05559919384

101

Ödemiş Balkan Göçmenleri Kültürü Dostluk Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Tuncay SATILMIŞ

05533176909